EVİMDE SON GÜNÜM :((

BUGÜN DENİZLİDEKİ EVİMDE SON GÜNÜMÜ YAŞIYORUM. MUTLULUK VE ÜZÜNTÜYÜ AYNI ANDA DUYUYORUM. BİR YANDAN AKŞAMA KIZIMIN İLK GÖSTERİSİNİ İZLEYECEK OLMANIN MUTLULUĞU VE HEYECANI VAR, DİĞER YANDANDA DENİZLİDEKİ EVİMDE GEÇİRDİĞİM 4.5 YILIN SON GÜNÜNÜ YAŞAMANIN ÜZÜNTÜSÜ....:((

 

DENİZLİYE YERLEŞELİ 4.5 YILLLLL OLDU. İZMİRDEN BURAYA EŞİMİN İŞİ NEDENİYLE TAŞINMIŞDIK. BURADA BİR ŞUBE AÇMIŞLARDI VE EŞİM BU ŞUBENİN BAŞINA GELMİŞDİ BÖLGE MÜDÜRÜ OLARAK. BEN BURAYA TAŞINIRKEN 7 AYLIK HAMİLEYDİM. KIZIM DENİZLİLİ OLMUŞDU. GÜNLER NE KADARDA ÇABUK GEÇİYOR. 4.5 YILDA DENİZLİYE HALA ALIŞAMADIM SEVMİYORUM DERKEN MEĞERSE BİZ NEKADARDA ALIŞMIŞIZ BURAYA. ÇOK GÜZEL DOSTLUKLARIMIZ, MUTLULUKLARIMIZ, GÜZEL ANILARIMIZ OLMUŞ.

 

ŞİMDİ GERİYE DÖNÜP BAKTIĞIMDA ACABA BU ZAMANI DAHADA İYİ GEÇİREBİLİRMİŞİM GİBİ GELİYOR. AYRILMAK NE KADARDA ZOR. KIZIM BU YIL KREŞE BAŞLAMIŞDI BURADA. ÇOK GÜZEL HARİKA BİR OKULUMUZ VE ÖĞRETMENİMİZ VARDI. ECE OKULUNU ÖĞRETMENİNİ VE ARKADAŞLARINI OKADAR ÇOK SEVİYOR Kİ; BURADAN TAŞINMAK O YÜZDEN DE BANA ÜZÜNTÜ VERİYOR.

 

İZMİR BİZE HİÇDE YABANCI DEĞİL ASLINDA. EŞİM İZMİRLİ VE BÜTÜN AİLESİ ORADA. BURAYA GELMEDEN ÖNCE 1.5 YIL İZMİRDE OTURMUŞDUK. ECE DOĞMADAN ÖNCE HAYATIMIZDA DEĞİŞİKLİKLER YAPMAK SANKİ ÇOK DAHA KOLAYDI. AMA ŞİMDİ ECE VAR VE ONUNDA ALIŞTIĞI SEVDİĞİ ŞEYLER VAR. EVET DAHA 4 YAŞINDA AMA GİDECEĞİMİZİ HİÇ İSTEMİYOR. OKULUNDAN AYRILMAK DÜŞÜNCESİ ONU BAYA ÜZDÜ, DOLAYISIYLA BENDE BUNA ÇOK TAKILMIŞ DURUMDAYIM.

 

BU GECE GÖSTERİDEN SONRA İZMİRE YOLA ÇIKACAĞIZ VE ORADA EV BAKACAĞIZ. EŞİM YİNE AYNI İŞİN MERKEZ BİNASINDA DEVAM EDECEK İŞİNE. BİZİ BIRAKIP BİR SÜRELİĞİNE DENİZLİYE DÖNECEK. AY SONUNA KADAR İZMİRDE YENİ BİR HAYATA BAŞLAMIŞ OLACAĞIZ.

 

YENİ BİR EV,

YENİ BİR ÇEVRE,

YENİ BİR OKUL.........

VS...???

İNŞALLAH ŞANS BİZDEN YANA OLUR.

BUNA ÇOK İHTİYACIMIZ OLACAK....

 

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !